Jdi na obsah Jdi na menu
 


Boudoucí Deminy narozeniny

  Před nedávnem jsem měla malý nápad a já bych ho ráda uskutečnila, ale je tady otázka, jestli byste ho přijali i vy.

 

  Za pár měsíců oslavím 18-té narozeniny (ano, mě ještě není 18, kdo by řekl ) a napadlo mě, že bych na své narozeniny napsala několik povídek či cyklusů, aby jste semnou mohli oslavit narozeniny i vy. Jenže je v tom háček. 

  Jakmile bych zveřejnila poslední kapitulu cyklu Sunny, omezila bych zveřejňování všech povídek (i když teď to taky není moc slavné), abych se mohla věnovat psaní ‚narozeninových‘ povídek. Samozřejmě se budu snažit napsat něco, abych to mohla zveřejnit na Vánoce a Nový rok, ale to by bylo podle toho, jak bych dokázala zkřížit školu, konečné závěrečky (nastupuji do posledního ročníku) a psaní nových povídek.

  Jelikož se to týká i vás, chtěla jsem se zeptat, jestli by vám to nevadilo. Sice mám narozeniny za pár měsíců, ale je lepší abych začala psát s předstihem a ne na poslední chvíli, jako je to u mě zvykem.

 

  Pokud by i někdo z vás chtěl, abych mu napsala povídku k narozeninám, stačí napsat, kdy se narozeniny oslavují a respektive, o kom by měla povídka být. Pokud by se to týkalo anime, filmů, hudební skupiny či něčeho dalšího, stačí napsat jméno dotyčných a já se je pokusím najít na internetu a něco z toho spíchnout v podobě povídky. Pokud byste mi to chtěli ulehčit, stačí popis napsat na email demeter.povidky@seznam.cz a já se pokusím, ale předem nic závažně neslibuji.

 

Zatím ahoj a děkuju za komenty

Demi

 

 

Last_chance_PSP_wall_by_DeviantSith.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.....

(Nakata Reizo, 23. 8. 2010 16:51)

hmmm....tak joo,je to dobrý nápad...též si klidně počkám a též přeji hodně zdaru...píšeš skvělé povídky...XD

:-)

(nagi, 22. 8. 2010 23:03)

je to dobrý nápad, tak snad to vydržím do té doby, ale jinak přeji hodně zdaru jak se školou tak i se psaním povídek

: )

(Mori, 22. 8. 2010 22:04)

Myslím, že je to dobrý nápad ;) Já si klidně počkám :D