Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaše prání

8. 11. 2009

Zdravím vás,

  Tento článek bych chtěla věnovat vaším přáním, návrhům či tužbám. Chtěla bych od vás slyšet, o čem byste tu chtěli číst. Chtěla bych, abyste mi napsali, jaké téma by se vám tu líbilo.

  Na jaké anime, se tu mají objevit povídky. Na jaký pár se tu mají objevit povídky.

  Napište sem, jaké povídky by vás zajímali, a já se pokusím se vaše přání vyplnit.

  Děkuji, vám za vaší pomoc neboť já už sem s nápady v koncích.

  Demeter.

 

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

čokoľvek,hlavne veľa

(Haku, 17. 11. 2009 17:41)

Ahoj,ak by sa chcelo tak na anime Kurosidzuši ak poznáš alebo Mirage of Blaze.Zbožňujem protiklady,anjel-démon,démon-človek,dobrý-zly.Prosto píš a mi prečítame všetko to čoho sa nám od Teba dostane. Dik,pa

Miluju záhady!!!

(ebika, 9. 11. 2009 21:39)

Mno, tak jestli to musí být na nějaké anime, tak mě by nevadil naruto, ale jinak co třeba nějakou originálku z upírského prostředí, nebo elfové, draci, mutanti nějakou originálku na Fan Fiction mě takové povídky strašně moc baví, čarodějové, upíři vlkodlaci, mágové , elfové jsem po tom všem totálně ujetá nebo andělíčkové, démoni souboje mezi nebem a zemí, mezi peklem mezi zlem a dobrem záhadné koplikace a nevyřešené otázky, šťastné konce prostě povídky s velkými otazníky povídky s velkým P, láska, která je odsouzena k záhubě díky zápletkám a zdím postaveným mezi jednotlivými postavy prostě život a jeho antonimem je smrt , naprosté opaky postav, neprosto odlišné povahy a přesto si k sobě navzájem najdou cestu, kterou budou moci společně kráčet, ale což o to co by bavilo mě je na tobě co bude tebe bavit psát máš na to talent, tak proč jej nevyužít každopádně ať napíšeš cokoliv jsem si stoprocentně jistá, že mě to bude bavit=)

= )

(Neli, 9. 11. 2009 21:24)

Ještě mě napadlo, že sem nikdy nic pořádnýho nenašla na anime Mirage og Blaze. Ráda bych si na to něco přečetla. Takže pokud to znáš a chtělo by se ti..

= )

(Neli, 9. 11. 2009 21:21)

Jednou si sem napsala nápad na párování v různých zaměstnáních či institucích. Nepamatuju si to přesně. Jen vím, že sem odpověděla, že mám ráda páry nadřízený/podřízený, student/profesor, apod. A anime bych brala rozhodně! Ty co tu máš a možná pokud by se ti chtělo něco zkusit třeba na Bleache.

...

(Amami, 8. 11. 2009 20:11)

mne sa najviac páčia originálne príbehy o anjeloch *zasnený pohľad*... pár v takej poviedke, mám rada keď je človekxanjel, alebo anjelxpadlý anjel... skrátka mám rada netradičné páry a netradičné poviedky... ale nech sú poviedky akokoľvek otrepané (v dobrom slovazmysle) tak o teedda sú perfektné ;)