Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj :)

  Zdravím vás,

  Jak vidíte, tak ještě stále žiju a ráda vám to dávám vědět. Co se týče života mého webu, tak ještě nevím jak to udělám. Sice notebook už mám, ale je to starej křáb u kterého jsem ráda, že mi funguje internet.
  Pomalu se pokusím vrátit do psaní, ale nevím jak to udělam. Prakticky pořád se teď věnuju škole (no jo, už zase jsem ve škole), která není vůbec lehká. Nikdy bych neřekla, že učit se na kosmetičku je opravdu tak těžké.
  No, aby nuda nestála tak jsem se Vás chtěla zeptat, jesli je někdo z Vás Lolita. Je? Nebojte se a přihlaste se. Abych se přiznala, tak mě lolita styl hrozně zajímá. Už ze stránky životního stylu, tak i ze stránky šatů a doplňků.
  Šaty mě nezajímají jen z toho důvodu, že se mi prostě líbí, ale taky proto, že jsem vyučená jako Dámská krejčí.
  Napadlo někdy nějakou Lolitku si najít nějakou osobní krejčí, která by vám ty šaty šila? Jedna má známá gothička se mě ptala jestli bych dokázala ušít celé šaty (bloomers, šaty, spodničky) z punk lolity. No, nevím jestli bych to zvládla a radši jsem to ještě nezkoušela.
  Sice jsem vyučená jako krejčí a šila jsem hodně věcí, šila jsem jen na sebe a tak zatím budu mučit jen sebe s vé známe (je ale blbý nápad mě nutit ušít princeznovské svatební šaty, na to vážně ještě nemam). Šila si některá z vás někdy sama celkové šaty nebo si je jen objednáváte z nějakého obchodu nebo odněkoho?
  Chtěla by některá dívka (i chlapec) umět si dokázat ušít cokoliv vás napadne?
  Já osobně mam ve skříni jeden zimní kabát, sako, šaty a korzet který sem dělala vlastníma rukama, ale pokaždé sem měla nad sebou dohled své mistrové, která mě dokázala za chybu tak speskovat že sem si připadala jako malé dítě. Až si seženu kvalitní krejčovskou pannu a vše potřebné (řeknu vám, že látky jsou drahé, pokud si nezajdete do jednoho obchodu v Praze, kde je dost látek i doplňku levné), tak si zase začnu šít o sto šest. To bude něco! Zase budu mít všude nitě. Nejdříve si na to ale budu muset sehnat penízky, které bohužel nemam.
  Znáte nějakou zajímavost z Lolita světa? Dobo nějaké typi na látky? Nebo cokoliv? Nebojte se a podělte se o to semnou.
  Pokud se chcete o něco podělit, napište do komentů nebo na email.


Zatím ahoj.
Deméter.

Last_chance_PSP_wall_by_DeviantSith.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahojky .-)

(sisi/ctenar, 17. 2. 2014 20:17)

zdravím tě .) též :) je rok 2014 ?:-) nejsi někde ? ) tajemná dáma ? )

však ty víš.

(sisi/ctenar, 13. 4. 2012 16:36)

my počkáme .)

ach jo :////

(Makiy, 25. 12. 2011 12:36)

ach jo :/// stále sem chodím očumovat či se něco děje a ono pořád nic :/
doufám že alespoŇ ta škola ti teď jde a všechno máš v pořádku ;)