Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nepatří to sem, ale musím se pochlubit

Musím se pochlubit

 

  Vím, že takováhle hloupost se nehodí na blog o povídkách, ale sami dobře víte, že to často poruším. Jako například vloni s těmi šaty, které mi nakonec ukradli i přesto, že byli nedodělaný. Hold, tady se krade všechno.

  Koncem listopadu 2010 jsem si začala šít tříčtvrteční kabátek s podšívkou. V celkové řadě je to můj první kabátek, který si šiju, a je jen a jen můj.
  Už ho s přestávkami šiju více jak 4 týdny, ale to se hold stává. Neberu v potaz to, že na závěrečné zkoušky v červnu ho mam udělat za pouhé 3 dny. No a tento týden je v pořadí šestým, který obětuju pro šití tohoto kabátku a s radostí mohu říci, že ho už konečně budu mít hotové. Zbývá mi jen pár maličkostí, například musím všít podšívkový rukávy do podšívky kabátu, přišít koncovku podšívky ke koncovce kabátku a tak dále.

  No, ale jelikož se znám a chtěla bych vědět váš názor, tak sem dávám fotku už téměř hotového kabátku, nad kterým potím pot i krev.

 

⇒ To je on ze předu ( toho bordelu si nevšímejte to tam vládne denně)

fotografie0283.jpg


⇒ Tohle je on ze zadu

fotografie0284.jpg


  Jelikož si jedu 18.3 koupit látku na další kabátek, tak vám sem dám obrázek i toho kabátku, který si budu šít a snad ho i stihnu.

fotografie0279.jpg

fotografie0281.jpg

⇒ Tenhle žlutý kabátek, dělala má spolužačka. A všechny ostatní jsme se schodli, že si ho ušijeme i na závěrečky.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

= )

(Neli, 3. 4. 2011 22:22)

Musí to být fajn, říct si " tak a teď si ušiju kabát podle mých představ "! Já bych zvládla leda tak hybridní kabát na barbínu!

:o)

(Wierka, 19. 3. 2011 19:26)

pěkný, jsi šikula ...

----

(Reizo, 17. 3. 2011 16:04)

je velmi pěkný...jsi šikovná...já bych tohle nikdy nedokázala...při mé zručnosti bych si k tomu přišila prsty...a stejně by to vypadalo jak hadr na podlahu...xD

....

(ElenEstel, 16. 3. 2011 21:43)

wow ten je nádherný

....

(nagi, 16. 3. 2011 21:41)

vypada hezky a jsi velmi sikovna, tohle bych nezvladla