Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Omlouvám se

  Omlouvám se, ale nějakou dobu sem nepřibude vůbec nic, ani poslední kapitola Sunnyho.       

  Jaký je důvod? Přestal nám fachat internet. Nevím proč to je, jestli je chyba v modemu nebo to jednoduše mamina nezaplatila a zapomněla nám to říct. No prostě, nějaký čas budu bez internetu a nevím kdy se nám znovu zapojí. Zatím, ale budu psát. Nebo se o to budu snažit.
 

  Všem těm, co 1. září nastupují zpět do škol, přeju hodně štěstí na celý školní rok a a't vám to jde. Nebo mam popřát upřímnou soustrast? Nevím, ale vim, že jsem jedna z vás. Já nastupuji do posledního ročníku, takže mě (bohužel) čekají státní závěrečné zkoušky (to mi byl čert dlužný). Tak ještě jednou: Všem hodně štěstí do nového školní roku a a't vám daj učitelé co nejvíc pokoj.

A těm, co jsou v práci, přeju taky všechno nejlepší, aby se vám v práci dařilo, když je teď ta krize a v hodně podnicích se propouští. (Vím, že vy nic neslavíte a tak, ale vás sem vynechat nemohla ). Takže: Hodně štěstí ve vaší práci a hlavně bez nehod, ať se domů vrátíte v požádku a hlavně ZDRAVÝ! a taky, a't vás ti šéfové moc neprudí nebo jim půjdu osobně vynadat .

Zatím ahoj

Demi

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mňuf

(Melissa-kun, 3. 9. 2010 21:39)

Oooo to je škodaaa.. tak ja dúfam, že ti ten net rýchlo naskočí pretože sa na tú kapitolku moc teším... už som tu všetko totiž to prečítala.... :D

:-)

(nagi, 1. 9. 2010 0:29)

budeme to muset nejak prezit, ale kdyz vydrzime bude odmena lepsi, jako univerzitni student preji hodne zdaru ve skole