Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omlouvám se

  Omlouvám se, ale nějakou dobu sem nepřibude vůbec nic, ani poslední kapitola Sunnyho.       

  Jaký je důvod? Přestal nám fachat internet. Nevím proč to je, jestli je chyba v modemu nebo to jednoduše mamina nezaplatila a zapomněla nám to říct. No prostě, nějaký čas budu bez internetu a nevím kdy se nám znovu zapojí. Zatím, ale budu psát. Nebo se o to budu snažit.
 

  Všem těm, co 1. září nastupují zpět do škol, přeju hodně štěstí na celý školní rok a a't vám to jde. Nebo mam popřát upřímnou soustrast? Nevím, ale vim, že jsem jedna z vás. Já nastupuji do posledního ročníku, takže mě (bohužel) čekají státní závěrečné zkoušky (to mi byl čert dlužný). Tak ještě jednou: Všem hodně štěstí do nového školní roku a a't vám daj učitelé co nejvíc pokoj.

A těm, co jsou v práci, přeju taky všechno nejlepší, aby se vám v práci dařilo, když je teď ta krize a v hodně podnicích se propouští. (Vím, že vy nic neslavíte a tak, ale vás sem vynechat nemohla ). Takže: Hodně štěstí ve vaší práci a hlavně bez nehod, ať se domů vrátíte v požádku a hlavně ZDRAVÝ! a taky, a't vás ti šéfové moc neprudí nebo jim půjdu osobně vynadat .

Zatím ahoj

Demi

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mňuf

(Melissa-kun, 3. 9. 2010 21:39)

Oooo to je škodaaa.. tak ja dúfam, že ti ten net rýchlo naskočí pretože sa na tú kapitolku moc teším... už som tu všetko totiž to prečítala.... :D

:-)

(nagi, 1. 9. 2010 0:29)

budeme to muset nejak prezit, ale kdyz vydrzime bude odmena lepsi, jako univerzitni student preji hodne zdaru ve skole