Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sbohem InuYasho 2.část

22. 6. 2007

Sbohem InuYasho 2.část
 

  Druhý den se rozloučili s Kaede a vesničany a vypravili se na cestu. Šli lesem až došli na mýtinku na kraji srázu. Tam je čekalo nemilé překvapení…"Sesshomaru? Co tady děláš a kde máš toho poskoka?“ dořekl ironicky InuYasha.
   "Hádej chytrolíne.“a podíval se vražedným pohledem na Kagome a vytáhl Tokijin. Sango si připravila bumerang, Miroku větrný tunel, Kagome šípy, InuYasha Tessaigu a postavili se do bojovné pozice.
   "Chudáčci! Myslíte si,že mě přemůžete? Polodémon a nějaký lidi. Pche!“ InuYasha tiše zavrčel. "Abych nezapoměl,mám vás pozdravovat od Kikyo.“ Všichni ztuhli. "Ale dost řečí!“ vykřikl Sesshomaru a rozmáchl se mečem. InuYasha ho zarazil. "Hlupáku!“ vykřikl Sesshomaru a z druhé ruky mu vyšlehly šlahouny. Mířily na Kagome. Naštěstí včas zasáhla Sango a šlahouny zničila. Teď se do Sesshomara pustil InuYasha. Sesshomaru neváhal a pustil na InuYashu jed,který ho omráčil.
   "InuYasho!“v ykřikla Kagome a Sesshomaru ledově řekl:,,Neboj,za chvíli se s ním setkáš.“ Chtěl se rozmáchnout mečem, ale Sango ho srazila. Rozmáchl se tedy po Sango a odhodil jí. ,,Sango!“ vykřikli jednohlasně Miroku a Kagome. Sesshomaru se chtěl zase zabývat Kagome, ale tu bránil Miroku. Chtěl ho pohltit Větrným tunelem, ale stačilo jedno seknutí Sesshomarových drápů a Miroku odletěl taky. Kagome ustoupila a v klepajících se rukou držela luk a šíp. Vystřelila šíp, ale Sesshomaru ho chytil a zlomil. V tu chvíli se na scéně objevil Shippo a Kirara. Sesshomaru je smetl jediným seknutím meče. Kagome čekala na nejhorší. Seshomaru se rozmáchl. Vypadalo to, že Kagome je odsouzena k záhubě. Naštěstí se objevil InuYasha a kryl jí. Odlétli o dobých 5 metrů dál. InuYasha se zvedl a zjistil, že Kagome nedýchá.
   "Kagome!“ vykřikl v sobě.
    "Konečně zmizla tam, kam patří. A ty za ní půjdeš taky!“ řekl výsměšně Sesshoumaru za InuYashovými zády.
   InuYasha se prudce otočil s Tessaigou v rukou. Sesshomaru na něj útočil a nedával mu šanci zaútočit. Jednu ránu InuYasha nevykryl a Sesshomaru ho zbavil Tessaigy. Nejen to, poranil mu i ruku. Sesshomaru mu mířil na srdce. Rozmáchl se a vypadalo to na InuYashův konec. Zničehonic se před InuYashou objevila záhadná bariéra, které útok zničila a popálila Sesshomarovi ruku. Sesshomaru zmizel a InuYasha si všiml jak přívěšek od Kagome září.
   "Kagome.“ díval se na její tělo bez známek života. Šel se podívat po Sango a ostatních. Našel všechny, ale pozdě. Nikdo nejevil známky života. Přenesl je tedy na jedno vyvýšené místo. Ve své náruči pevně svíral Kagome. "Promiň, promiň mi Kagome. Promiň mi,že jsem tě nedokázal ochránit. Kagome…“ Přivěšek, který Inuyasha držel v ruce začal svítit.
   "InuYasho…“ ozval se slabounký hlásek. "Kagome“ InuYasha byl velmi překvapený. Kagome ho pohladila po tváři a s vypětím sil ho políbila.
   Ve chvilce se přivěšek rozzářil znovu a všichni se začali vracet k životu. Kagome nabrala víc sil a byla schopna sama sedět. Kagome si všimla jeho zranění na ruce, které silně krvácelo.
   "InuYasho.“
   "To je dobrý.“ řekl a chytl si ránu.
   "Ukaž.“a odhrnula mu ruku. Dotkla se opatně jeho zranění a to přestávalo krvácet. "Kagome“ řekl potichu Miroku. Kagome všechny ošetřila i když jí samotné bylo velice špatně. Nedávala to na sobě znát a když všichni byli v rámci možností fit, řekla: "Tak můžeme vyrazit.“
   "A co ty Kagome?“ ptala se starostlivě Sango.
   "Já jsem v pořádku.“ lhala.
   Šli po lesní cestě až došli k nějaké vesnici. "My se tam jdeme podívat. Vy dva tu zůstaňte.“ řekla Sango a ukázala na Kagome a InuYashu.
   "Dobře.“ Kagome s InuYashou tedy osaměli. Kagome byla velmi slabá a vyčerpaná. InuYasha to na ní poznal. Opírala si kolo o strom, když v tom se jí udělalo hrozně zle. Padala k zemi, ale InuYasha jí včas chytil.
   "Kagome!“ Pomalu otevřela oči.
   "InuYasho?“ Ostatní se rozeběhli jakmile uviděli co se stalo.
   "Kagome!“ začal brečet Shippo.
   "Nebreč,je jen vyčerpaná.“ uklidnil ho Miroku. Kagome se pomalu udělalo dobře. InuYasha vytáhl přívešek a řekl Kagome:
   "Ještě jsem ti za to nepoděkoval.“
   "Proč?“
   "Zachránilo mi to život.“

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

spriatelis sa..

(SueInuYash, 14. 2. 2008 18:31)

awoj sprietelis sa???... moooc sa mi paci tvoj blog...a mozem pridat tvoj pribeh do zbierky fanfiction Inuyasha???

hezký

(jun..sss, 18. 8. 2007 5:43)

hezký je mi líto Sesse je zase za největšího parchanta ale ono se to k němu vlastně hodí on je mockrásnej parchant. t..

hmmmmmmmmmmm

(Lirael, 14. 8. 2007 12:22)

hmmm moc dobre..paci se mi to..velmi..jen tak dal..=DD
L.

Hezoučký

(Janik, 11. 8. 2007 23:48)

Moooooc hezký :)bude další?

avojky

(tehannu, 23. 7. 2007 12:06)

tvoju stránku som objavila nedávno a moooc sami to tu lubi

Dobrí

(Alexandra, 23. 6. 2007 21:45)

Nevim co ti napsat tak napíšu pravdu je to D O B R Ý