Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak dopadl lov Narutova vraha?

15. 8. 2007

Jak dopadl lov na Narutova vraha:

 

Jak dopadl lov na Narutova vraha:

 

  Naruto zemřel před několika týdny. Jeho smrt postihla každého, kdo ho znal, ale nejvíce postihla tři lidi a to Sakuru, Kakashiho a Sasukeho. Tito tři lidé se změnili tak, že to nikdo nečekal.

  Sakura si našla velmi milého a krásné chlapce a zdokonaluje své schopnosti a už nedělá takové vylomeniny, jako dělala dříve.

  Kakashi si také našel milující osobu. Žijí spolu a Kakashi všem oznámil, že až najde ty, co zabili Naruta, tak že se vezmou.

  Ale Sasukeho to změnilo jinak, než ostatní dva. Sasuke se ještě víc stranil lidem, skoro nepromluvil, na nikoho se neusmál a nepodíval se nikomu do očí.

  Nikdo z okolí se nediví, co s ním Narutova smrt udělala. Každý věděl, jak se ti dva milují a každý jim to přál. Oba dva se prošli peklem, oba si vysloužili úctu a o to víc hledají Narutovy vrahy.

  Každý den se vydávají je hledat a vrací se pozdě v noci nebo až za několik dní. Každý se vrací ke své rodině, k milující osobě nebo komukoli jinému, ale jen jeden ze všech těch lidí se nemá ke komu vrátit. A to je Sasuke. Jen on každou noc chodí ke kmenu Sakury, kde na hrob pravidelně dává čerstvé květiny. Jen tam dokáže přemýšlet a přitom být aspoň trochu blízko milovanému člověku.

  „Naruto, kéž bys tu mohl být semnou. Kéž by si mi mohl pomoci chytit tvé vrahy“ najednou se zvedl vítr, větve Sakury se začali hýbat a květy Sakury začaly padat. Když se Sasuke podíval směrem, kam padali květy na zem, se mu asi na pár vteřin zastavilo srdce a pak, když srdce začalo znovu být, tak se mu po celém těle rozprostřela radost, štěstí a láska.

  To, co spatřil, se k němu pomalu přistupovalo. Když byl jen pár kroku od Sasukeho, tak se Sasuke zvedl a skočil do náruče toho, koho viděl.

  Přestože ta postava byla průsvitná, udržela váhu Sasukeho těla. Průsvitná postava ho pevně objala, jakoby měla strach, že se Sasuke rozplyne. Sasukemu se po tváři svezla slza, která dopadla na lem oblečení průsvitné postavy.

  „No tak Sasuke neplakej“ průsvitná postava si klekla se Sasukem v náruči. Začal ho jemně kolébat dopředu a do zadu. Do vlasů mu dával drobné polibky a do vzduchu šeptal krásná a uklidňující slova. Pomalu se uklidnil ale i přesto mu po tváři nepřestávali téct slzy.

  „Neplakej, má lásko, vždyť jsem u tebe“ další slova a další polibek do vlasů. Sasuke se odtáhl a podíval se do té průsvitné tváře. Natáhl k němu ruku a pohladil ho tváři.

  „Ale jak to, že si tady Naruto? Vždyť ty jsi mrtví“ podíval se do krásných očí plné nekonečné lásky a něhy. Viděl v nich to, po čem touží celé ty osamělé dny plné bolesti ze ztráty milované osoby. Naruto ho pohladil po tváři, až se pravým ukazováčkem dotkl jeho rtů. Sklonil se k němu a políbil ho. Průsvitné rty se spojili se rty skutečnými v dlouhý a něžný polibek, který netrval tak dlouho, jak se Sasukemu zdálo. Když se jejich rty spojili, Sasukemu se zastavil čas, který byl kolem nich. Když se jejich rty odtrhli od sebe, tak se v Sasukeho očích objevilo to, co už považoval za nemožné. Byla to láska. Velká nehynoucí láska, která se nestihla naplnit.

  „Přál sis, abych mohl být s tebou a abych ti pomohl najít mé vrahy, a tak sem tu. A taky sem se nemohl dívat na to, jak tu trpíš, tak mi dovolili, abych ti mohl pomoct a aspoň chvíli být s tebou a dotýkat se tě, ale má to jednu podmínku“ odpoví mu Naruto na jeho vyslovenou otázku.

  „A jaké je to podmínka? Já se klidně vzdám všeho, co mám jen, abych mohl být s tebou, Naruto“ odpoví a tentokrát je to on kdo jako první políbil toho druhého. Naruto si vzal Sasukeho hlavu do s vích průsvitných dlaní.

  „Sasuke, uvidíš mě pouze ty, Sakura a Kakashi. A až najdete toho, kdo mě zabil, zmizím stejně, jako sem se tu objevil. A už nikdy za tebou nebudu moct přijít a políbit tě či tě jen pohladit. Rozumíš mi, Sasuke?“ řekl svou podmínku a znovu začal polibek on.

  „Rozumím ti každé slovo, Naruto a pořád nemohu uvěřit, že jsi tu semnou“ odpověděl po jejich dalším polibku. Naruto se na něj jen usmál svým zářivým úsměvem. Neodpověděl mu na nic, jen ho znovu políbil.

  „Sasuke nepůjdeme už domů? Je tu docela zima a nechci, aby ses mi nachladil“ přitáhl si ho k sobě a políbil ho znovu. Políbil ho na rty, na čelo a znovu na rty. Sasuke jen kývl, stoupnul si a šel k bytu, kde žije. Sice kolem něj a průhledného Naruto prošlo spoustu lidí, ale nikoho nepozdravil, neřekl jim vůbec nic. Sasuke prostě šel a nevšímal si lidí. S jediným, s kým Sasuke promluvil, byl Iruka. Jen s ním promluvil.

  Když dorazili do Sasukeho bytu tak se Naruto rozběhl a prohlížel se byt. Pomalu, pokoj po pokoji. Přišel do posledního pokoje, kde Sasuke seděl na židli a koukal se ven z okna. Naruto se postavil k oknu a zadíval se na všechny fotky, které byly postavený na poličce. Na těch fotkách byly všichni. Sakura, Kakashi, Sasuke i on. Naruto si všiml jedné fotky, kde byli všichni až na něj, ale byli tam dva lidi, které neznal.

  „Sasuke, kdo jsou ti lidi?“ vzal tu fotku do ruky a přešel s ní k Sasukemu. Sedl si vedle něj. Sasuke se na něj podíval a pak sjel zrakem na tu fotku.

  „Tohle je Kanone, Sakuřin přítel a tohle je Yume, Kakashiho přítelkyně a skoro snoubenka“ prstem přejel s obličeje na obličej. Když s té fotky sundal prst, Naruto si vzal tu fotku blíž k obličeji.

  „Hmmmm, hodí se k sobě. A jak to myslíš s tím skoro snoubenka?“ podíval se na Sasukeho a jedu ruku vzal do té své, protože viděl se Sasuke celý chvěje.

  „Kakashi všem oznámil, že až najde tvoje vrahy, tak Yume požádá o ruku“ řekl mu a volnou rukou si podepřel hlavu. Naruto dal fotku na stolek vedle postele. Vrátil se k Sasukemu a vzal ho do náručí. Odnesl do postele, kde ho přikryl a odešel do kuchyně. Po pár minutách v ruce držel mísu s vodou a obkladem. Obklad dal Sasukemu na čelo a sám si sedl na kraj postele, kde vzal Sasukeho ruku do své a políbil ho na dlaň.

  Druhý den do jeho bytu přišla Sakura s Kakashim a když viděli Sasukeho ležet v postely z obkladem na čele, začali prohledávat byt, jestli tam není nikdo neznámí. Když nikoho nenašli, přešli na zpět ke spícímu Sasukemu. Když oba byly otočení ke dveřím do kuchyně, přišel Naruto a chvilku se na ně díval.

  „Ahoj Sakuro, ahoj Kakashi dlouho jsme se neviděli“ pozdravil Naruto se slušnosti. Oba dva se na Naruta podíval. Kakashi přeskočil postel a Sakura omdlela. Naruto k ní přešel. Zvedl jí a odnesl na křeslo, které bylo v pokoji. Kakashi si Naruta prohlížel od shora dolů. Po chvíli se Sakura vrátilo vědomí a zakoukala se na Naruta.

  „Co tu děláš? Kde si se tu vzal, když si mrtví?“spustila hned Sakura.Naruto se na ní podíval a usmál se.

  „Všechno vám povím, ale pojďte pryč. Necháme Sasukeho spát, ten spánek potřebuje jako sůl“ řekl Naruto potichu, aby nezbudil Sasukeho. Kakashi a Sakura přikývly a vyšli ven ze Sasukeho ložnice. Všichni tři se posadili v obýváku a Naruto začal vysvětlovat.

  „Aha, to je dobře, že si se tu objevil Naruto“ řekl Kakashi, a i když měl masku přes pusu Naruto věděl, že se usmívá. I Sakura se usmívala. Všichni tři si povídali až do pozdního odpoledne. Do doby, kdy se Sasuke probudil. Sasuke přišel potichu do obýváku a tak chvíli sledoval, jak si ti tři povídají. Nakonec si ho všimla, jako první Sakura.Ta ho mezi ně přivítala zářivým úsměvem.

  „Sasuke, až budeš v pořádku, tak se zase dáme do pátrání“ řekl Kakashi. Sasuke nijak neprotestoval. Ten se místo toho vrátil do ložnice a lehl si znovu do postele. Sakura i Kakashi se na něj podívali, rozloučili se a odešli.

  „Sasuke dáš si něco k jídlu?“ zeptal se Naruto a přešel k němu a políbil ho na tvář. Sasuke se na něj otočil tváří, usmál se na něj.

  „Dám si něco, pokud to bude od tebe a ještě chci něco jiného“ přitáhl si ho za lem bundy a začal ho líbat. Naruto se vůbec nebránil. Už dlouho ho necítil, nelíbal ho nic a teď to potřeboval. Potřeboval ho, on je pro něj jako droga. Líbali si. Ani jeden z nich se nemohl nabažit rtů toho druhého. Jako první se vzpamatoval Naruto.

  „Ne, musíš si počkat. Až se uzdravíš, tak budeme dělat, co budeš chtít“ znovu se sklonil a políbil ho. Znovu se odtrhl a slyšel Sasukeho, jak nespokojeně zavrčel. Naruto se lišácky usmál a vyšel ze dveří, ale než vyšel tak ještě řekl: „Až se uzdravíš, budeme dělat, co tě napadne“. Po chvíli se Naruto vrátil i s miskou nudlí.

 Takhle to šlo celý dny až se Sasuke zcela uzdravil. Od doby kdy se probudil, se usmíval. Naruto věděl, co se děje, ale nic neříkal. Když k němu přišel s miskou nudlí, nic nedělal a odešel. Když se po chvíli vrátil, miska byla netknutá. Naruto se poprvé zamračil.

  „Copak? Proč jsme to nesnědl, pane Uchiha?“ zeptal se a skláněl se nad ním, aby dal misku na stranu. Když jí dal na stranu, otočil se zády k Sasukemu a on toho hned využil. Chytil ho za boky a přitáhl si ho k sobě na postel. Vyhoupl se na něj a sklonil se k němu a začal ho líbat. Pomalu, ale vášnivě. Začal Narutovi sundávat bundu, pak triko a přitom ho nepřestával líbat.

 

Ťuk - ťuk…

Ťuk – ťuk…

Ťuk – ťuk…

 

  „Sakra, ať je to kdokoliv, tak ho zabiju“ prohodil naštvaně Sasuke, když si oblíkal triko, které mu Naruto sundal.

  Když otevřel, ustoupil stranou, aby hosti teda Sakura s Kakashim mohli projít do obýváku. Podle Sasukeho pohledu si odtušili, že je vyrušili při něčem, ale radši nemysleli při čem. Všichni tři si sedli do obýváku a začali přemýšlet, kam se teď půjde. Po chvíli se k nim přidal Naruto se slovy: „Být vámi, tak bych šel na Sever do Ledové vesnice“. Všichni tušili, co to znamená. On věděl, kde je jeho vrah.

  „Tak tedy hned se vydáme na cestu. Jen si já se Sakurou dojdeme pro věci. Takže za pět minut u brány“ rozhodl Kakashi a spolu se Sakurou vyšli ze dveří. Sasuke jen něco zamumlal a zašel si pro batoh, kam si zabalil všechny potřebné věci. On byl u brány, jako první, tak si sedl ke zdi, zavřel oči. Naruta si nevšímal ani na něj nepromluvil a to Naruta začalo štvát.

  „Ahoj Sasuke, ahoj Naruto“ běžela Sakura a mávala na ně. Po pár minutách se k nim přidal Kakashi a tak vyšly.

  První den cesty měla Sakura i s Kakashim, co dělat, aby se nezačali smát, protože Sasuke dokonale ignoroval Naruta tak, jak tomu bylo, než se dali dohromady. Naruto dělal všechno, aby se na něj Sasuke jen podíval nebo promluvil. Naruto už pěnil vzteky.

  Nastala noc a všichni se najezení lehli a přikryli. Naruto se k nim nepřidal, ten seděl stranou na kameni s opřenou rukou o koleno a na ní měl položenou hlavu. Když už všichni spali tedy až na Naruta, tak se připlížil k Sasukemu. Lehl si vedle něj tak, jak no to byl zvyklý. Sasuke najednou zvedl ruku a přes Naruta hodil deku a přitáhl si ho blízko ke svému tělu.

  „Nastydl bys a to by nikdo nechtěl“ řekl Sasuke se zavřenýma očima. Naruto se k němu víc přitulil a zavřel oči. Sasuke ho objal a dal mu polibek do vlasů. Celé to, co se dělo sledoval Kakashi i Sakura a oba měli úsměv na tváři. Takhle Sasukeho neviděli, už hodně dlouho a tak je nerušili a usnuly.

  Když se ráno Sakura, Kakashi a Naruto probudili, všimli si, že Sasuke tam není. Nic nedělal, věděli, že se Sasuke o sebe postará, ale přesto se šel Naruto po něm podívat. Našel ho, jak se koupe v teplým prameni a byl k němu otočený zády. Naruto ze sebe zchodil oblečení a vstoupl do vody. Přešel k Sasukemu, objal ho a políbil ho na krk.

  „Copak to se dělá chodit k někomu, když je ten dotyčný otočný zády?“ řekl škádlivým hlasem a otočil se k Narutovi čelem.

  „No, nedalo se tomu odolat, když ses tady nahý a bezbranný“ řekl a sklopil hlavu. Sasuke se od něj odtáhl a potopil se. Odplaval od Naruta a ten se jen naštval. Sasuke sice potřeboval Naruta cítit a když spali, cítil se tak jak už dlouho ne a byl dokonce i vzrušený, ale bavilo ho Naruta provokovat.

  Sasuke doplaval ke břehu, vylezl ven a začal pomalu až mučivě pomalu oblíkat. Tím Naruta naštval ještě víc. Když si Sasuke oblékl kalhoty ze zadu ho objali Narutovi ruce.

  „Neoblíkej se, buď tu ještě semnou“ zašeptal mu do ucha. Sasuke se k němu otočil a políbil ho. Oddálil se a dooblíkl se. Znovu ho políbil na rty a odešel. Teď byl jiný, než když ho znova uviděl u stromu Sakury. Teď už nebyl průhledný, teď vypadal jako by byl živý.

  Naruto se vrátil do vody a chvilku se tam jen čvachtal. Sasuke ho pozoroval z úkrytu za stromem. Byl rád, že je tady, ale věděl, že až najde jeho vraha tak zase odejde. Odejde sice pryč, ale zůstane v jeho srdci a tam zůstane navždy.

  Naruto vylezl z vody a šel za ostatními, i když našel Sasukeho sedět na zemi opřeného o kmen stromu. Přešel k němu a dal mu ruku na rameno, čímž dokázal Sasukeho vrátit do reality. Sasuke se na něj usmál a Naruto mu pomohl si stoupnout. Společně se vrátili k ostatním a vydaly se na cestu.

 

***Po čtyřech dnech***

 

  Už dorazili do severní země a Naruto je navedl, kam mají jít. Po celou dobu cesty na Sever do Ledové vesnice se Sasuke s Narutem škádlili. Sakuře i Kakashimu to přišlo, jako vždycky když měli akci. Tedy před tím než Naruto zemřel. Po celou tu dobu se smáli a blbly.

  Všichni čtyři se zastavili před Ledovou vesnicí. Nedali na sobě nic znát a vešli dovnitř. Všichni se dívaly na Sasukeho, Sakuru a Kakashiho, ale toho posledního neviděli.

  Až k nim se doneslo, co se stalo a tak věděly, proč tam jsou. Když šli Naruto mezi nimi běhal a hledal toho vraha. Najít ho nebylo nic těžkého. Stačilo se jen zeptat a všichni byli nápomocní. Nechtěli mít problémy a tak prozradily, kdo to udělal.

  Přišli, až k útesu kde našli chatu, kde byli bydel vrah, který zabil Naruta. Sakura ho vyhnala do pasti, kde čekali Sasuke s Kakashim.

  „To ty jsi Hiei, ten kdo zabil jednoho z nás a za to nám zaplatíš“ řekl s klidem Kakashi a chladně se na něj podívám.

  „No, to si nemyslím“ Hiei zapískal a kolem něj se objevilo několik chlapu, kteří ho asi poslouchali.  Začal boj. Sakura, Sasuke a Kakashi proti Hieimu a jeho kumpánům, ale někdo tam chyběl. Naruto zmizel. Kdy dorazili k chalupě Naruto se vytratil a ani se nerozloučil. Věděli to, že se to stane, ale všem to bylo líto, avšak na to teď není čas, ten bude, až zabijí toho hajzla. Boj trval dlouho, a když zbývalo zabít, už jen Hieiho tak se to stalo něco hrozného. Hiei je ještě silnější než se zdálo. Kakashiho i Sakuru odhodil na zeď. Teď stáli proti sobě on a Sasuke.

  Boj začal. Jedno jutsu míjelo druhé. Když už se zdálo že Sasuke vyhraje, tak se v Hieiho ruce objevila z ničeho nic kunai a sní se vrhnl na Sasukeho. Bodl ho kousek od srdce, ale i tak to bylo smrtelné zranění, ale i přesto, že byl Sasuke vážně zranění dokázal Hieiho zabít. Když ho zabil, spadl k zemi a na sněhu kolem něj se objevila krev. Sakura i Kakashi k němu hned přiběhl, a když uviděli jeho usmívající se tvář, v jejich oči zalily slzy.

  „Konečně budu moci být s Narutem na věky“ usmál se na ně a u rohu úst se mu objevil pramínek krve. Jako první se rozbrečela Sakura, dokonce i Kakashimu se po tváři začali stékat slzy. Sasuke zemřel a ani nestihl zavřít oči. Kakashi mu je zavřel. Sasuke zemřel s úsměvem na tváři.

  „Ano, Sasuke. Teď budete navěky spolu“ pronesl Kakashi a vzal Sasukeho do náruče. Vraceli se zpátky do jejich vesnice. Po několika dnech do razily do vesnice a jako kdysi Sasuke nesl Naruta, tak teď nesl Kakashi Sasukeho. Celá vesnice se začala ponořovat do smutku. Ještě se ani nevzpamatovaly se smrti Naruta a teď byl mrtvý i on. Nejlepší ninja z akademie. Kakashi se Sasukem přišli až před Třetího Hokage.

  „Pane vrah Naruta byl zabit. Tady Sasuke se o to postaral a sám přitom přišel o svůj život“ oznámil Kakashi Třetímu Hokage a snažil potlačit slzy, které měl v očích, ale nápor slz nevydržel ani on ani Sakur  .Dokonce i Třetí Hokage se neudržel a rozplakal se.

  „Vím, že by si Sasuke přál pohřbít vedle Naruta, aby mohli být spolu tady i tam, kde teď jsou“ pronesl Třetí Hokage.

  Tak takhle dopadl náš příběh. Sasuke pomstil smrt milované osoby a přitom sám přišel o život. A teď mohou být oba spolu, tam kam šli po své smrti a všichni vědí že ti dva spolu zůstanou až na věky věků.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

naruto

(naruto, 1. 10. 2010 14:07)

kdo zabil naruta kolik bylo narutovi at je to kdokoliv zjistim to kdo nakreslil narutovu smrt tak ho zabiju chvi se stat narutem.

neznamy

(OOOOOOOOOOOOOOOo, 16. 11. 2009 21:02)

Tohle je tak dojemne kdes jsto vzala?


?????????????????????????????????????

muj nazor

(dan krajicek, 24. 8. 2009 17:56)

Ch no je to moc poutavi ale stejne sem spokojenejsi s tim dilem mistonarutovi smrti jakmu dala tu vec rolnicku nebo tak a kdiz ho to chtelo zabodnoud dak ho ta vec ochranila.

KAWAI

(merys, 8. 8. 2009 16:04)

To bylo tak smutné, málem jsem i brečela, :,(

...

(Rem, 31. 8. 2008 18:15)

K Madarovi...Je to tak...;)K Garedovi...netradiční? takovéhle povídky jsou na každém rohu xD A teď už konečně k autorce (Nebo autorovi?) :)Naprosto úžasná povídka :D Nevím co jiného napsat...A ty obrázky jsou taky pěkný...Strašně se mi k tomu hodí...

asdf

(madara uchiha , 18. 7. 2008 14:55)

ve naruto movie 4 naruta propichne neaka obluda ale potom ho kyubi vy leci věríte tomu???

To se ti povedlo

(Gared, 1. 3. 2008 14:38)

Je to fakt úžasný oba díli. Ale přece jen mám radši dvojici Naruto+Hinata. Ale tohle je fakt skvělí, netradiční, nikdy by mě nenapadlo takhle to napsat. Fakt SUPER.

:-D

(kukis, 2. 1. 2008 14:45)

Je to fakt oc pěkny a dojemny ale sake a naruto by jako teplouši bo co?:D

Super

(Katinka, 30. 12. 2007 15:04)

Ježišinky to je ale smutný.Já bulim jak želva :o( ale ten příběh je fakt něco.Nechceš napsat jesště něco podobnýho zase s Narutem a Sasukem??je to fakt super!!!

Páni

(Kiki, 30. 12. 2007 13:29)

Teda to je fakt suprovej příběh!!!!!Fakt good :-D

Dojímavé

(Safira, 22. 12. 2007 20:51)

Je to ten nej příběh kteraj sem kdy četla ale stejně tam nemusel nikdo umírat :-(

užasné :D

(patka(sakura), 21. 12. 2007 17:31)

ja ti chcem povedať že je to krásne a vlastne všetky tvoj poviedky sú krásne.....a za to ta obdivujem
PS: vštky ma rozplakali.....;(

Uzas

(Miki, 1. 10. 2007 21:55)

Uzasna povidka .. moc se me libi je to proste kawai .. bude taky jeste nekdy tk skvela ale klido i v jinacim provedenim povidka :):):):):):):):):):):):):):):):):)

.......

(Jane (www.zivotni-sen.estranky.cz(, 15. 9. 2007 20:14)

moc pěkný povedlo se ti to

Je to ten nej příběch

(tifa, 11. 9. 2007 17:33)

líp si to vymyslet ani nemohl

Nádhera

(Wendy, 23. 8. 2007 12:46)

Tam jak Sakura omdlela, tak jsem se málem zalkla.:)

bombaaaaaaaaa

(Lirael, 17. 8. 2007 12:58)

super...super...super..vic neni co dodat..=DD paik
L.

1 s *

(Meraya, 17. 8. 2007 10:10)

Lepší konec bych asi nevymyslela, máš za jedna s hvězdičkou ^.^

úžasný

(Nyu, 16. 8. 2007 10:32)

Moc se ti povedla

krasny pribeh

(Leia, 16. 8. 2007 9:53)

krasne.. uz ani nevim co ti tu mam psat, proste je to nadherne, hlavne neprestavej psat :) Jo, a mas krasne obrazky