Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slib

13. 10. 2007

Slib mi

Poznámka autora (má):

Omlouvám se zachyby a nesrovnalosti,ale psala sem to na pokraji svých sil.

 

 

„Slib mi že se brzo vrátíš“zaznělo od úst blonďatého chlapce na toho druhého,který se právě chystal odejít pryč.

„Slibuju ti to“řekl mu chlapec,který stál na prahu venkovních dveřích.

Odešel jen na nějaký sraz s Kakashim,ale už se nevrátil.Zmizel beze stopy zrovna,když si k sobě nacházeli cestu.

 

.:::..                                                                                                                             ..:::..

 

Už je to několik dní co zmizel.Od Kakashiho se dozvěděl,že na schůzku vůbec nedošel.Od té doby se změnil.

Nikdo z vesnice Naruta nepoznával a to ani Iruka.Vždyť si všichni mysleli že se Sasukem  pořád  jen válčí a hádají se,ale to bylo jen na oko.Protože věděli že kdyby se to někdo dozvěděl jejich štěstí by zmizelo.A jak se zdálo někdo se to dozvěděl,proč jinak by Sasuke beze stopy zmizel?

Jediné co po sobě Sasuke zanechal byla milující osoba,přítel a týmový kolega v jednom.Jeho tady nechal bez známky toho že by ještě žil.

Od doby co Sasuke zmizel uběhl měsíc.

Začalo sněžit a blonďatý chlapec zpomíná na Hakua.Na chlapce,který položil život za osobu, kterou měl radši než cokoli jiného na světě.V ten den,kdy Haku zemřel taky sněžilo.Sněžilo na důkaz toho,že jeho duše byla čistá jako sněhové vločky.Občas na něj myslel a přemýšlel nad tím co by se stalo,kdyby se potkali za jiných okolností.

V těchto dnech ale spíš myslel na Sasukeho.Sasuke byl a je osoba pro,kterou by zemřel stejně,jako umřel Haku pro Zabuzu.

Uběhl už měsíc od toho co mu Sasuke slíbil,že se vrátí a zato ho nenáviděl.Slíbil mu,že se vrátí ale slib nesplnil ani nedodržel.Od té doby se z něj stal jiný člověk.Byl do sebe den o de dne více uzavřený.S nikým skoro nepromluvil a když tak jen proto že to bylo nutný.Ostatní lidé z vesnice po týdnu začali Sasukeho brát jako mrtvého a to do konce i Sakura,která tvrdil že ho miluje nadevše.Jen on ne.Jen on doufal v jeho návrat.

Z Naruta se stal nejen samotář a do sebe uzavřený člověk,ale stal se stokrát lepším ninjou než by kdokoli dokázal.Ostatní jen zíraly na to,že dokázal ovládnout sílu devíti ocasé lišky.Divili se za jak krátkou dobu se naučil velmi těžká jutsu,kteří se jiní museli učit i několik měsíců než ovládli základ.Narutovi na to stačili necelí tři dny.

Teď si ho všichni z vesnice vážili a věřili v to že Naruto dosáhne všeho co si vysnil.Nikdo z nich nevěděl že se Naruto zlepšuje a tvrdě trénuje jen proto,aby splnil Sasukeho sen a to zabít jeho staršího bratra Itachiho.To byla jediná věc co ho ještě držela nad vodou.

Teď Naruto sedí u jedné sochy nějakého z hokágů.Sedí a dívá se do dálky.Natáhne ruku a do dlaně mu spadne jedna ze stovek vloček,které padají z nebes.Pomalu se dívá,jak vločka roztává.

Vločka roztaje a Naruto se se  smutkem v očích zadívá znovu do dálky.Na jedné tváři se mu objeví slza.Osamělá slza.

Vstal a vydal se na dlouho cestu za splněním něčeho co si sám slíbil.Nikomu se zatím nedozvěděl co chce udělat a on sám neřekl kam se chystá a jestli se vůbec někam chystá.Neřekl to ani Kakashimu,Sakuře nebo Saiovy,který byl novým členem jejich týmu.

První krok pak druhý a zmizí pryč a v jeho bytě na stole leží dopis pro Kakashiho s omluvou že odešel,ale kdyby to neudělal tak by se už nemohl Sasukem podívat do očí.

Naposled se podívá na bráno vesnice z které teď odchází.Nikdo mu nebrání.Nebrání mu proto že je všichni ještě spí.Odvrátí pohled a vychází vstříc svému osudu.

Sakura i Kakashi tušili,že Naruto něco chystá,ale radši se neptali co.Nechali Naruta jeho myšlenkám a jeho osudu.

 

..:::..                                                                                                                             ..:::..

 

Vánoce,nový rok i první jarní den uběhli,jako voda a Naruto je pořád na své cestě.Pořád hledá Itachiho a přitom doufá že najde i Sasukeho.Po obou ani vidu ani slechu.Nikdo po nich neslyšel.Zato Sakura,Kakashi i ostatní mají správy o Narutovi.Donáší se k nim,že Naruto zachránil desítky lidí a nic za to nechtěl.Doslýchali se o jeho činech.Doslechl se o tom i Itachi a to v něm vyvolávalo vzrušení a zvědavost.Tak se vydal Naruta hledat aby ho otestoval.

Naruto sedí u řeky a dívá se do ohně.Kvůli Sasukem se naučil všechno co bylo nutné.Kvůli Sasukem dělal vše.Dělal to aby na něj byl Sasuke hrdý ať žije nebo je mrtví.

Chýlí se k noci a on cítí v zádech něčí pohled.Ten pohled na sobě cítí už hodně dlouho ale je mu to jedno.On se musí soustředit na něco úplně jiného.

Z druhé strany řeky ho pozoruje mladík s černými vlasy i s očima,které mají stejnou barvu jako vlasy.On sleduje Naruta několik dní.Sleduje ho od chvíle,kdy se dozvěděl že šel hledal Itachiho,proto aby ho zabil a tak by ulehčil trápení jeho přítele.

Sleduje ho pozorně.Hlídá každý jeho pohyb.Hlídá ho ve dne v noci hlavně,aby se mu nic nestalo.Vidí,jak Naruto uléhá ke pánku a on vyčkává,aby tam za ním mohl jít tak,jako už hodněkrát předtím,když spal.

Počká deset minut a už stojí předním a dívá se mu do spící tváře,ale dnes v noci na ní vidí něco jiného než jindy.Teď jeho tváře zdobí slzy.

„Sasuke“jméno,které vyslovil už hodněkrát.Jméno člověka,kterého miluje.Jméno neznámého,kterým za ním chodí ve dne i v noci.Jeho vylekalo,když slyšel jméno z jeho rtů.On už nikdy nedoufal v to že uslyší Naruta,jak říká jeho jméno.Natáhl k němu ruku a setřel slzy.

„Pšššš Naruto jsem u tebe.Nemusíš se bát já tě ochráním ať se stane cokoli“ s těmito slovy zmizel do bezpečí,protože cítil že se někdo blíží,ale ještě před tím než zmizel probudil Naruta,ale tak aby ho neviděl.

Naruto rychle vyskočil v obrané pozici.Před ním se zjevili žoldáci a hned se na něj vrhli.Teď Sasuke vidí Naruta bojovat po tak dlouhé době.Předtím neměl tu možnost,protože ho nikdo nenapadl.

Teď viděl,jak se zlepšil.Vidí jak lehce uhýbá útoku a jak útočníka rychle odrazí.První,druhý,třetí…..Až při svítání Naruto všechny porazí a má chvilinku odpočinek.

Naruto když je porazí nasnídá se a vydá znovu na cestu.Cítí že Itachi je někde blízko ale on ho nevidí ani neslyší.

Tak to jde několik dní,až dojde k jeskyně kde ho u vchodu do ní někdo čeká.A to Itachi.

„Překvapil si mě Naruto Uzumaki.Nikdy sem nečekal že budeš tak dobrý,už si možná lepší než můj malí bratříček“ze zájmem si ho prohlíží.Vidí,že se tato cesta na něm podepsala,ale ne jizvami ani něčím jiným.Poznamenala ho něčím co nemůže Itachi poznat a to ho štve.

„No a co.Mě je naprosto ukradený jestli sem tě překvapil a nebo ne!“vyštěkl na něj Naruto a konečně nechával průchod emocím.

„Ano já vím.Ty si sem přišel udělat něco na co se můj bratříček nezmohl.Jí vím doneslo se to ke mně“prohodil s ironií ale i ze zájmem.

„Tak co pustíme se do toho Naruto,aby si tu smrt měl už za sebou?“pomalu se zvedal z místa kde seděl.

„Jedinej kdo bude mrtvej si ty parchante“vykřikl a nečekaně na Itachiho zaútočil.

Sasuke je někde vzadu.V noci ho někdo praštil a on se zpamatoval až teď a hned se vydal na místo,kde tušil,že je Naruto.Vydal se správným směrem.Když dorazil na místo uviděl,jak Naruto bojuje s Itachim a Naruto vyhrává.Itachi je na Naruta moc pomalí a nestíhá ani útočit ani se bránit,prostě ho Naruto dostal.

Sasuke stál velký kus před vstupem do jeskyně a přesto si ho Naruto či Itachi mohl kdykoliv všimnout a taky že ano.Všimnul si ho jako první Itachi a hned na něj zaútočil,protože věděl že on znamená pro Naruta všechno.Takže když ho zabije Naruto se zlomí a on ho bude moci zabít,ale stalo se něco co nečekal ani on ani Sasuke.

Když už si byl Itachi jistý,že Sasukeho zasáhl podíval se na něj a místo Sasukeho stál předním Naruto a Sasuke ležel na zemi,jak ho Naruto odhodil.Sasuke měl oči otevřené dokořán a díval se na postavu před ním.

„Nedovolím aby si mu ublížil“řekl Naruto a hned na něj vyslal na něj nějaký zakázané jutsu,který bylo jak pro Itachiho tak pro Naruta smrtelné.Itachi polomrtví i Naruto,který už je mrtví padají k zemi s rozdílem,že Narutovi tělo chytí Sasuke.

„Naruto?Naruto?!NARUTO!!“zařve Sasuke ze všech sil.Teď ho museli slyšet až ve vesnici ukryté v listí.

„No je neuvěřitelný.Nikdy sem nedoufal,že mě porazí někdo tak dobrý jako je Naruto.Děkuju ti Naruto a ty Sasuke odpust mi“poslední Itachiho slova předtím než naposledy vydechl.Sasuke propukl v pláč.Teď ztratil to jediný co měl.Ztratil osobu,kterou neuvěřitelně miluje.

„Odpust mi to Naruto“tyto slova opakuje pořád dokola do doby než je Kakashi s ostatními najdou.

 

 

Vzal mi tě stín jako blesk udeřil k nám,

jak smířit se s tím, že v nebi žiješ teď sám.

Uplakaný oči ty nemohou spát,

rozechvělý ústa ty touží se smát.......

 

Obrazek

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ale by to chtelo aji par kluk holka!!!

(LOL :), 5. 12. 2009 20:39)

Moc se mi to líbí ale nemyslíte že by to chtelo aji neco trochu přirozenějšiho???

jako treba: SasuSaku nebo NaruHina popřípade NaruSaku

Omg

(Mickey, 26. 7. 2009 23:21)

Lol toje stejny jako ve filmu
Edit: nemusíš to číst ani pulku a hnedka víš o co de

Krasny xD

(LeNaLee, 24. 4. 2009 17:02)

SakurakaHaruno: Tos nikdy neslysela o shounen-ai? Sry,ale ja par SakuSasu NENAVIDM ><

Pěkný

(SakurakaHarunaka, 17. 1. 2009 20:10)

tento příběh je moooc pěkný....ale...no...je to takový divný.... naruto a sasuke...kdyby to byl např. sasuke a sakura,neřeknu nic.ale je to prostě divný když tam píšeš že si dali pusu...a že narutovi rty hutnali po jahodach.....ALE JINAK BEEEEEEEZVA PŘÍBĚH!!

já...no..?

(simiska111, 16. 1. 2009 14:30)

ten text na konci
VZAL MI TĚ STÍN......
to je prej text nějaké písničky
otázka je prostá
Jaké?
a jinak je to nádherná povídka čtu ju už po třetí!
taky zkouším psát ale nevím jestli mi to jde tak by ch prosila o návštěvu a komentář na simiska111.blog.cz

Úžasnýýýýý

(Naruto vs. Sasuke, 31. 3. 2008 18:54)

To bylo strašně úžasný sem se přitom rozbrečel. A napiš další díl prosíím. Bylo to fakt dobrý néé dobrý úžasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

Prosíííííím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(markma, 13. 2. 2008 18:50)

Prosím klikněte na tento odkaz nebo ho zadejte do vyhledávače http://s9.bitefight.cz/c.php?uid=80384
....Díky a jinak moc pěkná povídka.Tak zatim.

Supr

(Kiki, 30. 12. 2007 13:39)

Ty tvý příběhy jsou fakt super.Fakt super super :-)

...

(Eva, 29. 10. 2007 17:26)

já mám ráda páry Naruto/Sasuke nebo Naruto/Neji.Ale Hakua mám raději bez Zabuzy.

fíha

(Starvation, 26. 10. 2007 17:52)

moc pekné...ale bylo by to lepši s jinou dvojici-...takový kakashi a Sasuke by nebyl ten nejhorší par:D:D:D:DXDXDXDXD

:'-(

(Asska, 17. 10. 2007 17:17)

je to pěkná povídka, úplně jsem u ní řvala... máš velký talent

ehm

(Yveren, 16. 10. 2007 21:22)

to byla ale blbost. Takhle, někde v tobě ten talent je ale musíš ho nakopnout aby vylezl ven. Tskhle to byla celkem nuda. Moc "někdo" a "nějaký" neurčitý... možná to byl záměr ale spíš to zní jako nedodělaný. Věřím že to umíš líp - to už bylo vidět jinde. a ještě jedna věc - chybí tu pořádný střet, nějaký emocionální vypětí a "lyrický blábol". jinak piš určo dál...

***

(Emča, 15. 10. 2007 14:35)

Me se povídka libi ale ja nechapu proc jsou nekteri lidi co pisou povidky zamereny hlavne na chozeni kluk s klukem,me to prinde takovy divny nechci urazit jak autora tak i netere lidi co s tim to maji skusenosti ale ja si myslim ze kdyz uz povídky o Narutovi tak treba aby tam byli pary Shikamaru/Temari,Neji/TenTen,Hinata/Naruto,Sasuke/Sakura .. me totiz prindou povídky s kluk s klukem nezajimavy .. nevim jak jsou na tom ostatni ale znam par dobrych stranek co jsou zamereny na normalni vztahy a ty povidky jsou velmi zajimave a napinave ... ale jinak to byla dobra povídka

pěkná povídka..

(jun...sss, 15. 10. 2007 1:47)

no pěkné jen já Naruta moc nemusím..já nevím mě příjde jako strašně nudnej patron kterej je ještě k tomu idiot to Sasuke to je jiná ten je nádhernej silnej skvělej a no později taky docela parchant..hm..povídka pěkná skvěle napsaná o tom není pochyb jen mě příjde tenhle pár už strašně nudnej..

Já jsem si v Narutivy našla nové oblíbence..(hm..že by byli z Akatsuki?) Co se týče páru..tak mám raději se páry: Sasuke/Itachi, Sasuke/Kakashi, Deidara/Sasori, Deidara/Itachi, Neji/Sasuke, Zabuza/Haku..mě prostě připadá pár N/S stejně nudnej jako Iruka/Kakashi všude jeho plno je to základní pár a taky strašně nudnej..ale nemyslí si že kritizuji povídku ta se mi líbíla i přes to jakej v ní byl pár..takže povídku chválím to je jen můj výlev co se týče toho Idiota naruta a Naruto pairingu

skvělý

(benjamínek, 14. 10. 2007 18:29)

bylo to skvělí moc se ti to povedlo máš spisovatelské nadání nebo co všechny tvé povídky jsou super at si říká kdo chce co chce
mooooooooooc pěkný až ůžasný škoda že to na sebe nenavazuje jako ty díly

*****

(nyu, 13. 10. 2007 16:59)

Je to moc hezký

.....

(Jane-www.zivotni-sen.estranky,cz, 13. 10. 2007 10:35)

moc pěkný povedlo se ti to :)