Jdi na obsah Jdi na menu
 


I love my brother

24. 5. 2009


I love  "my" brother

 

Třískly dveře a domů přiletěl brácha. Slyšel jsem jak si zouvá boty a dupe do patra. Bleskově jsem přejel svůj vzhled v zrcadle.Své blonďaté,rovné,po lopatky dlouhé vlasy ve kterých byly sem tam pramínky čistě bílé barvy jsem měl sčesané na boční pěšinku,a sepnuté světle modrou sponkou,aby mi ofina nepadala do očí.Bílé mírně vypasované tričko a opět bílé kraťásky.Dlouhé ,no i když při mojí výšce spíše krátké nohy,jsem měl dokonale vyholené a nakrémované voňavým krémem.Stejně jako celé tělo,protože jsem se před chvílí koupal.

 

Make-up jsem měl taky v pořádku.Řasenku která rámovala moje modré oči jsem neměl rozmazanou,tak jako u mě bývá ve zvyku.Rty jsem měl přetřené jen leskem,protože jsou od přírody téměř dokonalé.

 

Nevím proč,ale poslední dobou jsem se přistihl, že se maluju a strojím vždy,když čekám na bratra.otočil jsem se od zrcadla a šel za ním.

 

„Ahoj. Kam se tak ženeš?“odvětil jsem nezaujatě.

„Přece nenechám svého ,,milovaného,, brášku trávit narozeniny samotného. Ne mám tě přivést do té nové restauračky na rohu ulice.naši už tam čekají.“

 

Polila mě hrůza při představě rodinné oslavy.Bože jek já tuhle řízenou zábavu nenávidím..

„Můžu jít takhle?“ řekl jsem a modlil se ať moje milovaná matinka nemá nějaké speciální požadavky na výstroj.

„Matka nic neříkala, a upřímně ty vypadáš nádherně naprosto ve všem. Ať je to pytel od brambor,nebo kraťounká sukýnka.“

Tahle lichotka mě zahřála na duši a já se hned cítil lépe.

 

„Co říkáš na mě? Nebudu ti dělat na oslavě ostudu?“řekl a v očích se mu zablýsklo.

Bráška měl stejné blonďaté sestříhané vlasy jako já,ale on je měl jen po ramena a měl v nich černý melír. Smaragdově zelené oči ve kterých jsem se utápěl… Maloval se stejně jako já. Byl sice o dva roky starší,ale měl taky takové něžné ženské rysy jako já.No prostě bráchové na první pohled.

 

„Po pravdě? Spíš se bojím aby nás neustále neotravovaly servírky žadonící o tvoje číslo…“Rozverně na mě mrknul a začal se upravovat.

Byla to pravda. V upnutém černém tričku a riflových kraťasech (teda jestli se tomu kousku látky dalo říkat kraťasy) vypadal naprosto k zulíbání. Ostatně jako vždy…

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

           

 

„Ahoj mami“pozdravil jsem rodiče.Naši seděli u obrovského stolu,kam by se vešlo nejmíň deset lidí. Jediná výhoda byla že byl oddělený přepážkou. Zapřemýšlel jsem kam si sednout,a podíval jsem se při tom na bráchu. Usmál se na mě a ukázal na místo vedle sebe. Bez přemýšlení jsem si tam sednul a čekal co se bude dít dál. …………….( to že nenávidím rodinné oslavy jsem už říkal?)

 

            Toho dlouhého a naprosto nudného proslovu stylu že je mi už patnáct a mám se chovat zodpovědně…vás ušetřím.Stejně jsem to pouštěl jedním uchem dovnitř a druhým ven.Končilo to tím,že jsme si dávali večeři.dal jsem si plátek masa s rozpuštěným sýrem a broskvemi.

 

            Když jsem dojedl,tak mě něco napadlo.Naprosto geniální plán….teda pro mě. Vždycky jsme sem s bráškou rádi provokovali. Byl jsem zvědavý co řekne na tohle…Když mám narozky ,tak si to můžu dovolit.Usmál jsem se při svých myšlenkách.

 

            Objednal jsem si piškot se spoustou krému a celými jahodami.Vyzývavě jsem se kouknul na bráchu.Tomu zatím nic nedošlo.Jen na mě hodil znuděný pohled stylu:“To se fakt musíš cpát vždy,když vylezeme někam na veřejnost? Jako kdybychom ti nedali doma najíst…“

 

            Číšník mi přinesl mou objednávku na luxusním talířku se zajímavě zdobenou lžičkou.Jakmile mě přestalo bavit házet onou lžičkou na Adriena prasátka (což mě bavilo dost dlouho a matka mě liskala pohledem-na to je ona dobrá..kdyby uměla vraždit pohledem tak je tu jen černá díra..) jsem si nabral velikánskou jahodu a krém.Začal jsem ji jíst ala „Doktor Ether,, no jak ta malá holka v té reklamě tu jahodu převaluje v puse a je celá od krému,přesně to jsem udělal.

Celou dobu jsem se při tom koukal na bráchu.Ten když pochopil můj záměr jen na sucho polknul a zatrnulo mu.

 

            Smyslně jsem polkl a olízl si rty. Nabral jsem na lžičku krém a dl si ji do pusy.Pak ji zase ještě s polovinou krému vytáhnul a začal ji olizovat,jako by to byla ta největší dobrota…a to vlastně byla. Ten chudák nevěděl z které do které. Snažil se na mě nedívat,ale stejně mu to nedalo.Litoval jsem,že jsem si nedal banán politý čokoládou,kterej tady dělaly taky…..chudák Adrian.

 

            Právě když jsem si olizoval prst zapatlaný od pěny,se Adrien zvedl s tím, že si musí odskočit.Teď pro změnu zatrnulo mě když jsem viděl jak si nenápadně zakrývá rozkrok.

 

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

 

            Vážně jsem to asi přehnal pomyslel jsem si.Bráška se semnou celou cestu domů nebavil a díval se na mě pohledem který mluvil za vše: „Jo přehnal jsi to chlapečku. Předvádět se před našima jo? Tohle znamená válku je ti to doufám jasné?“

 

            Měl jsem v celku strach co se bude dít,protože doma to bude nevyrovnaný boj.Tam mě má v hrsti. Přes to jsem se nevzdával myšlenky,že vždycky nemusím jen prohrávat.Obzvlášť když je to teď1:0 a JÁ vedu.

 

            Že ne na dlouho jsem zjistil záhy.Seděl jsem na gauči u televize ve svojí oblíbené noční košilce a koukal se na Výměnu manželek,protože tam nic jiného nebylo.Noční košile,šaty nebo vůbec sukně mám nejradši. Když nemusím mít kalhoty,tak nejradši vyrážím v sukýnce.Jen do školy ji nenosím,protože sukně  na naší škole znamenají snadnou kořist.

 

            Znuděně jsem koukal na TV a žmoulal okraj košile. Prásknut dveří mě ani nepřekvapilo.Brácha se sprchoval.Vždycky třískal dveřmi,co si jen pamatuju.Když jsem uslyšel kroky tak jsem automaticky skrčil nohy abych udělal místo na pohovce.To jsem ještě netušil co mě čeká!!!

 

           

            „Nini?“ Otočil jsem se po hlase vyslovující mé jméno. To jsem neměl dělat. Adrien stál nahý v pokoji. Teda téměř nahý. Halil ho jen ručník ovázaný kolem pasu.

 

            Nemohl jsem z něj spustit oči.Byl to božský pohled. Mokré blonďaté vlasy měl slepené do pramínků a stékala mu z nich voda po hradníku až na bříško a poté se vsakovala do ručníku.Málem sem zapomněl dýchat,když si začal natáčet na prst svůj černý pramen vlasů a provokativně vyšpulil rty. Přešlápl z nohy na nohu a mírně prohnul bok.

 

            „Mohl by si mi prosím namazat záda?“ zeptal se nevině. Jasně jsem v tom slyšel výzvu a snažil se odolat.Nemohl jsem,nemohl,ale nechtěl jsem to vzdát.

Podal mi broskvové tělové mléko a sedl si na podlaho k mým nohám,abych na něj dostal,protože byl skoro o hlavu vyšší než já.

 

            Vymáčknul jsem krém a položil ruce na jeho vypracovaná ramena. Snažil jsem se nevnímat to božské tělo pode mnou. Snažil jsem se nevnímat tu bělostnou a hlaďounkou pokožku pod mýma rukama. Vpíjel jsem se do ní pohledem a představoval si jak asi chutná.Právě když jsem mu přejel přes boky a on se zavrtěl, tak sem to neustál.Zasténal jsem a probral se z transu. Strhnutím jsem se dostal do reality.Snažil jsem se uklidnit,ale to se mi s ním pod sebou moc nedařilo.I když už jsem přesvědčil mysl nevymýšlet si žádné perverzní obrázky a uvažovat chladně,tak zklidnit mé mužství se mi nepovedlo.

 

            Vyběhl jsem z obýváku do svého pokoje. Zabouchnul jsem dveře a svezl se na podlahu. Zhluboka jsem dýchal a pomalu se uklidňoval. Nenávidím ho!pomyslel jsem si.Hajzlík,takhle mě dostat! Skóre už je 1:1. Byl jsem naštvaný, a to hodně.

 

            Po chvíli  hořečnatého přemýšlení mě přeci jen něco napadlo.Vzhledem k tomu,že mám bujnou fantazii,tak jsem rychle vymyslel plán.Tak bráško,chtěl jsi válku? Máš ji mít,pomyslel jsem si a křenil se jak měsíček na hnoji nad svým novým plánem… Těš se-TOHLE jen tak nerozkejcháš.Jo,zítra dostaneš lekci.I tvůj mladší bráška za něco stojí!

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

 

            Ráno jsem musel vstávat dřív,abych stihnul přípravy.Zamžoural jsem a protřel si oči.Snídaní jsem se pro dnešek nehodlal zdržovat a vrhnul sem se do koupelky.

 

            Pro dnešek jsem ze sebe chtěl udělat panenku Barbie.Proto místo obyčejných modrých stínů jsem použil sladce růžové a taky velmi světlý make-up, aby vynikly mé něžné rysy.ještě prodlužovaní řasenku,růžový lesk na rty a výsledek je dokonalý.

 

            Přemýšlel jsem co s vlasy. Nic se mi nezdálo dost dobré rozpuštěné mi neladily k upravenému obličeji,culík byl moc nudný a obyčejný a copánky byly moc koketní.

 

            Pak mi to docvaklo.Vlasy jsem si nastříkal balzámem pro zvýraznění lesku a své bílé pramínky si spletl do uzounkých copánků. Vpadalo to sladce.Pro dnešek jsem zvolil svěží a vzdušnou vůni,která i přesto všechno byla velmi smyslná.

 

            Vrhnu jsem se na výběr oblečení. Strávil jsem tím už dvacet minut a pořád sem nebyl spokojený.Nic se mi nelíbilo. Všechno se mi zdálo nedostatečné.Buď to bylo moc (ehm jak já to slovo nerad používám) děvkařské,nebo nezajímavé. Já pro svůj dnešní plán potřeboval vypadat sladce a nezkušeně….ne jako šlapka.Pak jsem to uviděl. Měl jsem vybráno.

 

            Jednoduché bílé upnuté tričko,které zvýrazňovalo mou hubenou postavu a skvěle mi ladilo k pleti. Mimo to jsem měl bílou hrozně rád. Byla to má nejoblíbenější barva. K tomu jsem zvolil světle modrou volánkovou sukýnku,která mi končila těsně pod zadečkem. Neodolal jsem a zakroutil boky. Krásně se zvlnila. Otočil jsem se do kola a ona se vznesla…dokonalé!

 

            Odhodlal jsem se a přešel přes kuchyni,kde „nečekaně“ snídal Adrien.Nahodil jsem zářivý úsměv a pohodil vlasy ,,ala filmová hvězda,,a zavlnil boky při chůzi.

 

            „Ty jdeš do školy takhle?“zeptal se celkem zbytečně a snažil se zakrýt podtón ve svém hlase,který jasně prozrazoval žárlivost.

            „Jo..vadí ti to? Já myslel že mi to sluší…“ A hrál sem ublíženého.

            „ To víš že ti to sluší…jenže až moc…a víš doufám co znamenají u nás ve škole sukně?“

            „Vím co to znamená,ale víš jak rád nosím sukně a navíc…“ nedopověděl jsem. Však on si užile o přestávce. Jen aby s tím Aneu souhlasil.

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

           

            Aneu byl můj nejlepší kámoš už od první třídy.Nikdy mě v ničem nenechal. I tentokrát.

            „Já jen…není to už trošku moc Nini?“

„Nemyslím si,po tom co mi udělal včera večer..Musel jsem to hodinu rozdýchávat.  Souhlasíš teda?“

„Dobře.Tak teda o velké. Víš určitě že to vyjde?“

„Jo,vždycky je o velké na záchodě. Dáme si spicha hned po zvonění před záchodama  Jo a ať tě nevidí“

„OK kámo mám to u tebe.“

Vydřiduch jeden pomyslel jsem si.

 

S tím jsme se u školy rozloučili a šli každý do jiné třídy. Měl jsem trému,protože narážky ne mou osobu se stále stupňovaly. Už jsem přestal počítat nabídky na rande a plácání po zadečku už jsem taky nevnímal.

 

Začínal sem být slušně naštvaný když ruka mého souseda přistála opět na mém zadečku.Sundal sem ji a hodil na něj hrůzostrašný pohled. Nebo sem si to alespoň myslel. Do té chvíle než mi poslal vzdušný polibek a ze zadu se ozvalo hvízdání. „Zajímalo by nás co máš zlato pod tou sukýnkou. Co kdybych se ti tam kouknul? Třeba dneska u mě?

 

To už bylo příliš! Takhle okatě přes celou třídu řvát, jek chce se mnou poustat… Radši sem se ani neotáčel a dělal že neslyším. Bože ať zvoní! Když už sem začínal být opravdu,ale opravdu zoufalý zazvonilo. Rychle jsem naházel věci do aktovky,teda do batůžku,protože jsem měl batůžek abych si nekazil image.

 

„Čau brácho.“ Pozdravil mě Aneu.

„Už je tam?“

„Jo vcházel těsně přede mnou“

„Tak deme na to ne?“

„Víš něco mě napadlo,nesmíš to brát osobně a věřit mi. Uvidíš bude tu pecka.“ S tím mě chytil za ruku a usmál se na mě. Já jen spiklenecky zamrkal a vletěli jsme na záchody. HRA ZAČÍNÁ!!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:* .....

(Katy, 15. 6. 2009 22:21)

Souhlasím...je to naprosto dokonalé...prosím...napiš pokračování...Nechápu proč ty nejkrásnější povídky mají jen jeden díl?...próóóóóóósíííím....*psí pohled*

...dalšíííííí...*zoufalááá*

(*Ajka*, 30. 5. 2009 14:23)

je to dokonalý!!!....chci další dílek....co nejdříve xD

dokonalost

(sarel, 30. 5. 2009 14:03)

pokračování!!!!je to super

tý jo

(Lex-san, 25. 5. 2009 22:15)

Líbí líbí, už se těším na další dílek

Juj...

(ajajaj, 25. 5. 2009 20:02)

Tak to je brutální! Kdy bude pokráčko :3?

Héj, to je nefér!

(Aki, 25. 5. 2009 19:43)

Tak to ukončit! xD
Dalšíí, dalšíí, jóó!!

...

(aylen, 25. 5. 2009 19:20)

to vypadá zajímavě,už se nemůžu dočkat pokráčka!!!

.................

(wendy, 25. 5. 2009 17:59)

ze bude pokracovani??me se to moc libi...JA CHCU POKRACOVANI...sem zvedava co mu vyvede...xD

:-D

(Marta, 24. 5. 2009 23:49)

Tedaaaaa to nevypadá jako HRA, to je regulerní BOJ...
Hezký, jen tak dál .. :-D

.....

(Shiori, 24. 5. 2009 21:59)

Co na to říct? No napadá mě jen jedno... velmi zajímavé. Těším se na pokráčko.

ejeeee

(trdielko, 24. 5. 2009 20:15)

.. tohle je neco noveeee toto se mi liiibi mooooc liiibi daaaaaaaal honeeem :D

:-)

(Davida666, 24. 5. 2009 17:10)

Teda takhle to uťápnout, honem pokračování :-)

..................

(akyra, 24. 5. 2009 15:26)

tak to chce pokráčko a pěkně rychle je to super